Usuwanie negatywnych komentarzy

Klient napisał negatywną opinie na twoim koncie Allegro? A może zamieścił nieprawdziwą opinię na Facebooku lub w wizytówce Google?

Klient zamieścił nieprawdziwą opinię? Opinia klienta jest niemerytoryczna, nieprawdziwa lub atakuje Cię osobiście fałszywym oskarżeniem? Nieprawdziwy wpis może naruszać Twoje dobra osobiste.

Czy można usunąć negatywną opinie? Oczywiście. Nie jesteś bezradny wobec bezprawnych działań Reputacja przedsiębiorcy stanowi dobro osobiste, które możesz chronić. W przypadku naruszenia Twoich praw możesz żądać:

USUNIĘCIA NARUSZEŃ

Poprzez usunięcia negatywnej opinii z portalu na którym został zamieszczony

PRZEPROSIN

Przysługuje Ci prawo żądania złożenia ich przez osobę naruszającą Twoje dobra stosownego oświadczenia

ZADOŚĆUCZYNIENIA

W przypadku naruszenia Twoich dóbr – możesz domagać się stosownej rekompensaty finansowej od naruszyciela

ODSZKODOWANIA

Jeśli poniosłeś szkodę finansową – możliwe jest domaganie się jej naprawienia

Jak to robimy?

1

ANALIZA TWOJEJ SPRAWY

Zaczynamy od przeanalizowania przebiegu Twojego sporu, jego przyczyn oraz treści zamieszczonego komentarza
2

WEZWANIE DO USUNIĘCIA NARUSZEŃ DÓBR OSOBISTYCH

Następnie formułujemy wezwanie do usunięcia naruszeń (negatywnego komentarza). Możliwe jest również domaganie się zadośćuczynienia oraz stosownych przeprosin
3

REAKCJA KLIENTA (USUNIĘCIE OPINII)

Klient podejmuje reakcję i kontaktuje się z portalem na którym zamieścił wpis celem jego usunięcia.

Skontaktuj się z nami

Chroń swoją opinię, zleć działania w celu usunięcia negatywnego komentarza!

  Opinie

  Wszystkie nasze usługi są świadczone przez wykwalifikowanych specjalistów z długoletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Dzięki naszej pomocy, nasi klienci mogą spać spokojnie, wiedząc, że są dobrze chronieni.

  "W Rulity Consulting znaleźliśmy wszelkie aspekty wsparcia, jakiego software house'y potrzebują w procesie tworzenia oprogramowania mobilnego i webowego. Zarówno w zakresie przygotowania umów, jak i wsparcia merytorycznego. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, która od początku przebiegała bardzo profesjonalnie."

  Jacek Knaflewski

  CEO ITgenerator
  "Współpraca z Michałem Witkowski przebiegała kompleksowo i sprawnie. Michał posiada duże doświadczenie w praktycznych aspektach kontraktowania prac programistycznych w branży IT. Dodatkowo, dzięki znajomości praw własności, procedur odbioru i warunków utrzymania projektu - udało się sprawnie dojść do porozumienia z podwykonawcą.”

  Paweł Kobierski

  CEO SUN & SNOW
  “Rulity Consulting od dawna obsługuje Selfmade Development, zarówno jeśli chodzi o przygotowanie umów jak i wsparcie w negocjacjach z klientami. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, która zawsze przebiega bardzo pomyślnie i kompleksowo. Jest to partner na którego możemy zawsze liczyć.”

  Jakob Wolitzki

  CEO Deltologic
  "Michał Witkowski posiada duże doświadczenie w praktycznych aspektach zarządzania pracami w branży IT. Dzięki naszej współpracy udało się wyjść z impasu negocjacyjnego i dojść do porozumienia. Serdecznie polecam współpracę!"

  Tomasz Mośko

  Dział Inwestycji i Utrzymania ruchu - Amica

  Szybka reakcja na naruszenie pozwala skutecznie doprowadzić do usunięcia negatywnego komentarza i zminimalizować wywołane przez niego szkody.